Скандалозни фотографии од Меланија Трамп: Гола, во прегратка на друга жена!

26 октомври, 2020
profimedia-0346058842 (1)


Не е тајна дека, пред да се преселат во Белата куќа, Меланија и Доналд Трамп водеа прилично разуздан живот.

Денес, Првата дама на САД, и некогаш фатална манекенка, Словенката Меланија денес сигурно не би сакала да ги гледате овие нејзини фотографии, но тие постојат и сега го видоа светлото на денот.

Прекрасната бринета во неколку наврати позираше целосно гола, а судејќи според овие фотографии, таа воопшто не беше срамежлива.

Eskişehir escort