Скиентологијата влијаела на љубовниот живот на Том Круз: Овие детали ги изненадија и најголемите фанови!

14 ноември, 2020
profimedia-0561719265

Иако неговата љубов кон скиетологијата веќе му одзеде многу, холивудскиот актер Том Круз уште еднаш ги почувствува ефектите на тој режим на неговата кожа. Според американските медиуми, токму поради таа љубов кон скиентологијата му е одземена вистинска љубовна приказна. Тврдењата што сега кружат низ медиумите се дека неговата вистинска невозможна мисија е да најде друга жена која ќе го сака токму онака како што е.

Tom Cruise


По „катастрофалните“ бракови на актерот со актерките Кети Холмс, Никол Кидман и Мими Роџерс, таблоидот објави дека го мачи „неоспорна љубовна клетва“, која, се разбира, има едно едноставно објаснување – религијата на Круз на која тој беше целосно посветен многу години што многу влијаеше на неговиот приватен живот. „Религијата на Том претставува огромен проблем кога станува збор за љубовта“, тврди анонимен извор, додавајќи дека „не само што одбива многу жени, туку и очекувањето дека една жена што може да се најде во неговата интимност ќе стане„ принцеза на скиентологијата “, што подразбира ограничување на сите негови можности. „Круз има само едно место во животот за љубов“, вели изворот, тврдејќи дека тоа е токму скиентологијата – која тој нема намера да ја напушти дури и ако успее да најде љубов.

Tom Cruise


Патем, шпекулациите се дека неодамна започна да ја заведува 35-годишната актерка Гал Гадот. „Свежо печената“ холивудска двојка, како што веќе ги нарекуваат странските медиуми, се добри пријатели повеќе од десет години, но гласините за нивната врска беа поттикнати од неодамнешното признание на Том дека веќе некое време се гледа со актерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi