СКРШЕНА: Еве како изгледа Лиса Мери Присли после САМОУБИСТВОТО на нејзиниот син (27) во семејниот дом

18 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 192957

Безживотното тело на момчето го пронашла неговата девојка.

Лиса Мери Присли е скршена после смртта на синот Бенџамин. Времето претежно го поминува со ќерката Рајли и девојката на Бенџамин, Дајана Пинто.

Лиса Мери Присли е фотографирана два дена по самоубиството на Бенџамин во семејниот дом,каде го пронашла токму девојка му. Како што пренесоа странските медиуми, тој си пукал со сачмарка во гради. Бенџамин беше син на Лиса Мери од бракот со  Дени Кио , а воедно и внук на Елвис Присли.

– Срцето и е скршено, неутешна е и повеќе  од очајна, но се обидува да остане јака заради единаесет-годишните близнаци и својата најстара ќерка Рајли. Го обожаваше. Беше љубовта на нејзиниот живот- изјави лицето за односи со јавноста на Лиса Мари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi