С*кс сцената на Кејт Винслет и 18 години помладата колешка го разбуди целиот свет! (ВИДЕО)

31 август, 2020
Screenshot_10_1000x0

Последните денови се крена огромна прашина!

Оскаровките Кејт Винслет (44) и Серше Ронан (26) играат заедно во новиот филм “Ammonite”, кој наскоро ќе дојде во киносалите ширум светот. Она што е интересно за овој филм се експлицитните сцени, чии главни лица се токму овие две актерки. Кејт и Серше снимија секс сцена за која пишуваа сите светски медиуми последните денови.

Ammonite

Во интервју за “The Hollywood Reporter”, Кејт откри дека оваа сцена е една од најексплицитните што ги снимила, но дека е многу горда.

– Горда сум што го покажав своето голо тело во 40-тите години. Не е телото што порано го имав – рече таа.

Таа призна дека режисерот на филмот, Френсис Ли, бил нервозен поради нивното снимање, па решила да ја преземе контролата.

„Чувството сигурно не беше како да се јаде сендвич“. Јас и Серше сами ја дизајниравме сцената. Се договоривме за тоа како ќе започнеме, како ќе се бакнуваме, што ќе правиме со градите, во кои пози ќе бидеме. Го означивме ритамот на секоја сцена – откри таа.

Ammonite

Иако Серше е скоро двојно помлада од неа, таа само се насмеа на помислата на двојничката.

– Да имаш таква можност во 40-тите години, да бидеш свој, откако ќе родиш деца… Дали разбирате што сакам да кажам? Жените навистина немаат храброст за такво нешто инаку “, додаде таа.

Кејт е најдобро запаметена по улогата на Роуз во „Титаник“, а во овој филм ќе ја игра улогата на собирачка на фосили Мери Енинг.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris