Слатка фотосесија на кралското семејство за Денот на таткото: Малиот Луис во центарот на вниманието!

21 јуни, 2020
prince-louis-christening-official-t

За да го прослави Денот на таткото, Кејт Мидлтон сподели две нови фотографии од нејзиното семејство.

Принцовите Џорџ и Луис и принцезата Шарлот на фотографиите си играат со нивниот татко, принцот Вилијам. На едната од фотографиите, сите се собрани на лулашката за да ѝ позират на мама.

За многумина, најмладиот Луис е најинтересен на фотографиите.