Славни баби и дедовци

6 јуни, 2020
fd2ff403-ac08-4049-8de5-f344046d2c19

Додека едни редовно објавуваат детали од својот живот на социјалните мрежи, други внимателно ги чуваат во тајност. Поради тоа нека не ве чуди кога ќе дознаете дека повеќето славни ја имаат титулата баба и дедо.

Ана Винтур

Најпознатата модна уредничка за прв пат стана баба во 2017 година кога ја добила внуката Каролин, а потоа и внуката Ели.

Чарли Шин

Контраверзниот актер во 2013 година стана дедо, откако неговата ќерка Касандра Естевез на свет ја донесе Луна.

Мерил Стрип

Легендарната актерка минатата година стана баба кога нејзината најстара ќерка Меми Гумер родила момче.

Џим Кери

Актерот во својата 48 година стана дедо откако неговата ќерка родила син Џексон Рајли Сантана.

„Тоа е најубавото чувство на светот“- изјавил тогаш Џим.

Снуп Дог

Раперот станал дедо на 44 години кога нековиот внук Зион се родил, а во меѓувреме тоа се случило уште неколку пати.

Том Хенкс

Том има 3 внуки, а според неговиот син Колин тој е попустлив дедо и се им дозволува на своите внуки.

Вупи Голберг

Искуството да биде баба актерката го доживеала на 35 години, кога нејзината 17 годишна ќерка родила ќерка.

Николас Кејџ

Тој во 2014 година го добил својот прва внука Луциана, а две години подоцна повторно добил внука Сорина.

Ози Озборн

Легендарниот рокер има 6 деца но и 8 внуци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi