Сликана без градник: Актерка која го обвинува поранешниот сопруг за злоупотреба, се искара со папараците!

7 ноември, 2020
глум

Актерката Амбер Херд се опушти откако судијата пресуди дека британските медиуми сепак не го клеветеле нејзиниот поранешен сопруг Џони Деп. Згодната Амбер ја чекаа папараци пред нејзиниот дом. Носеше само бела маица со видливи брадавици. Сепак, штом ги виде фотографите, таа целосно го смени изразот на лицето и почна да им се дере.

Инаку, Амбер сведочеше во Високиот суд во Лондон во име на весникот „Сан“ кој во 2018 година објави дека 57-годишниот Деп е маж кој тепа жени. На суд, таа рече дека Деп, sездата на сагата „Пиратите од Карибите“, ја нападнал најмалку 14 пати и се заканил дека ќе ја убие.

Таа тврдеше дека тој и удрил шлаканица и дека често ја удирал по главата. Деп, кој го тужеше „Сан“, ги отфрла сите обвинувања и бара отштета. На суд, таа рече дека често била во комуникација со Маск, сопственикот на Тесла до 2016 година. Судењето влезе во третата и последна недела во понеделникот. Двојката се разведе во 2017 година по 15 месеци бурен брак.

Во постапката за развод, Амбер Херд повлече тужба за семејно насилство против Деп кој и плати седум милиони долари, а таа ги подари во добротворни цели. За време на испрашувањето, бранителот на Деп изјави дека таа редовно претрпува физичко насилство и рече дека се плаши за својот живот. „Тој експлицитно се закануваше многу пати дека ќе ме убие, особено на крајот од нашата врска“, тврди таа. Во своето сведочење, таа го обвини својот поранешен сопруг дека имал манично-депресивни напади, дека страдал од биполарно растројство и психоза, што било зголемено со лековите што ги земал заедно со алкохолот неколку пати на ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi