Со последната објава ги остави сите без зборови: 50-годишната Кетрин Зета-Џонс во прв план го стави деколтето

14 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 180350

Откако минатата недела со обожавателите сподели среќна вест, дека почнува сопствен lifestyle бренд, пред се да се вжешти, велшката глумица се одлучи за заслужен одмор, а своите следбеници на инстаграм ги ‘награди’ со фотографија во бикини.  

Иако веќе влезе во петтото десетлетие, велшката глумица Кетрин Зета-Џонс и понатаму остава без зборови со својата појава. А токму така беше и овој викенд кога своите 3,5 милиони следбеници на инстаграм ги награди со селфи фотографија бо црно бикини. Со описот: ‘Сонцето излезе’, глумицата позираше со очила за сонце, гледајќи во мобилниот.  

View this post on Instagram

Sun’s out!!! ☀️Sunday.

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

50-годишната Кетрин Зета-Џонс, која најави дека го започнува брендот Casa Zeta-Jones, баш како и својата холивудска колешка Гвинет Партлоу, која веќе го има успешниот бренд Goop, поради излегувањето на сонце не ги извади обетките, а интересен беше и деталот на средината на горниот дел од костимот за капење.  

Потсетуваме, Кетрин Зета Џонс славата ја стекна со улогата на Мариет Ларкин во телевизиската серија’ The Darling Buds of May’, откако што одлучи своето парче слава да го ‘украде’ и во Холивуд. Во 2000та година се омажи за холивудскиот глумец Мајкл Даглас, а последниот филмски хит го сними во 2013та година.  

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi