Софија блеска во бременоста

2 јуни, 2020
sofija-milosevic1-foto-srbijadanas_1

Манекенката Софија Милошевиќ е фудбалерот Лука Јовиќ за некој месец ќе станаат родители, а нивната љубов е се поголема од ден на ден

Познато е дека Лука има син со својата поранешна девојка, а на Софија ова ќе и е прво дете. Обајцата многу се радуваат и со нетрпрение го чекаат тој момент.

Таа на својот Instagram профил сподели фотографија, а многумина и искоментирале дека никогаш подобро не изгледала и дека бременоста ја разубавела. Таа на фотографијата е со многу малку шминка и не е фотошопирана, со што покажа дека е вистинска убавица и дека бременоста и одговара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi