Сопругата на Роби Вилијамс открива какви чудни работи тој ја тера таа да прави!

14 септември, 2020
роби

Прво го бричам во када, но користам и восок. Ме тера да го сторам тоа што е можно потемелно, што е прилично трагично. Одлучив да го сторам тоа како сопруга, но сè е многу живописно – рече Ајда.

Ајда Филд, сопругата на поп-sвездата Роби Вилијамс, откри дека редовно му ги бричи задникот и дека ова е дел од „брачните должности“. Ајда раскажа неколку детали од нивниот приватен живот во нејзините објавувани разгледници од раб.

– Гледате што ме тера да го сторам тоа. Прво го бричам во када, но користам и восок. Ме тера да го сторам тоа што е можно потемелно, што е прилично трагично. Одлучив да го сторам тоа како сопруга, но сè е многу живописно. Роби има неверојатно влакнест грб и ме тера да ја тргнам целата коса од грбот, рече Ајда.

Роби (46) вели дека лекарите му рекле дека има тестостерон на 99-годишен маж, што го натерало да мора да зема хормони. Двојката, која очигледно е во многу стабилна врска, е заедно од 2006 година. Сепак, Роби неодамна призна дека ја напуштил сопругата неколку пати пред да се венчаат.

Тој инсистираше на тоа дека не сака да биде врзан и да има деца, па ја остави својата убава половина користејќи „сомнителни“ методи. Но, Ајда беше премногу „заљубена“ во Роби и не сакаше толку лесно да се откаже од нивната врска.