Сопругата на Вил Смит, славната актерка Џејда Пинкет Смит призна пред јавноста: Ми беше страв дека ќе бидам одбиена…

18 декември, 2020
images


49-годишната актерка, сценарист, продуцент, водител на ток-шоу, деловна жена и сопруга на актерот Вил Смит, Џејда Пинкет Смит се отвори пред светот за темата на нејзиното скршено срце во најновата епизода на „Red Table Talk“. Red Table Talk е американско телевизиско шоу домаќин е ќерката на Џејда, Вилоу Смит, самата Џејда и нејзината мајка, Адриен Банфилд-Норис.

Адриен Банфилд-Норис, Смит и нејзината ќерка Вилоу Смит откриле во разговорот со Мајкл Бом, кој работел како консултант за врската на Вил Смит и Џејда. Актерката призна дека во својот живот, и покрај нејзината голема слава, доживеала многу ситуации што и го скршиле срцето и биле крајно поразителни. Таа ја откри важноста на нежноста за учење во врската, наспроти борбата со нејзиниот партнер. Сепак, таа не навлезе во детали.

„Посебен неуспех во еден од моите бракови е што во мојата глава создадов идеја дека тој е мојата единствена вистинска љубов и никогаш повеќе нема да сакам вака. Не беше бракот што го сакав “, објасни таа. Сепак, подоцна сфати дека во еден момент од врската, парот сфатил дека тоа не оди никаде и дека мора да се разделат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi