Сораја го покажа својот луксузен апартман: “И ние би сакале да живееме во таков стан”

19 јуни, 2020
2.jpg-nggid0521294-ngg0dyn-921x921x100-00f0w010c010r110f110r010t010

Таа на социјалните мрежи објави и видео од автомобилот, а следбениците веднаш почнаа да зборуваат за непознатото лице зад воланот. Повеќето од нив се согласија дека тој е мистериозниот свршеник.

Старлетата веќе ги навикна своите следбеници на фотографии од луксузни патувања и плакари полни со брендирани парчиња, но овој пат Сораја Вучелиќ (34) отиде чекор подалеку и им го покажа на „обичните смртници“ просторот во којшто живее сега.

Бањасо големина на спална соба, во дневната соба стилски мебел, а спалната соба има прекрасен поглед, кој ги воодушеви многуте следбеници, кои пак, коментираа дека еден ден би сакале да живеат во таков стан.

View this post on Instagram

😽

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on