Адел доби понуда која нема да може да ја одбие, а ќе и донесе огромен успех!

4 ноември, 2020
adel-1


Пејачката Адел, наводно, во моментов е најбараната личност во Холивуд, бидејќи продуцентите очајно се натпреваруваат да ја ангажираат во нивните филмови откако видоа колку одлично изгледа откако изгуби дури 45 килограми.

Adel


По неодамнешното појавување во шоуто „Saturday Night Live“ каде беше во улога на водител и отпеа неколку песни во живо, за Адел беа особено заинтересирана холивудските продуценти поради новиот изглед. Во споменатото шоу глумеше и во неколку видеа, а странските медиуми сега наведуваат дека филмските директори ја бркаат со цел да ја ангажираат во нивните проекти. Во наводите се наведува дека тие дури и не го бараат бројот, но и нудат на пејачката празни чекови на кои би ја напишала својата цена за нејзиниот прв актерски ангажман. Тие се толку решени пејачката да биде во нивниот тим, што некои продуценти издвоија неверојатни 25 милиони долари за првата главна улога на Адел.


– Во моментов нема никој во Европа или Америка кого филмските волшебници сакаат повеќе, и иако таа добиваше такви понуди низ годините, ова е вистинскиот момент за Адел да блесне колку што може надвор од музичката сцена. Иако изгуби тежина поради себе и сопствената среќа, таа знае дека нејзиниот сегашен имиџ е многу погламурозен и затоа е попривлечен за холивудските продуценти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi