Актерот на 95-годишна возраст откри ШОКАНТЕН ДЕТАЉ од неговиот живот!

3 ноември, 2020
гејевац

Британскиот актер Стенли Бакстер напиша мемоар во кој ја откри својата сексуална ориентација, но и како реагирала неговата сопруга на таа тоа.

Британскиот актер и комичар на 95-годишна возраст реши јавно да ја открие својата сексуална ориентација и рече дека е хомосексуалец. Тој долго време беше во брак со својата сакана сопруга, која остана со него иако таа знаеше дека него го привлекуваат мажи.

Бакстер ги напишал мемоарите „Вистинскиот Стенли Бакстер“ во кој на читателите им открива непознати детали за неговата интимност и пишува дека никогаш не им открил на своите колеги со кои глумел и на продукциите со кои работел дека е хомосексуалец и дека тоа го криел во текот на целата своја кариера.

Тој исто така напиша за тоа како неговата сексуална ориентација влијаела на бракот со неговата сопруга Моира, која почина во 1997 година.

Дури и додека беше во врска со Моира, тој беше свесен дека го привлекуваат мажи, па кога таа сакаше да ја официјализираат нивната врска, тој реши да раскине со неа. Сепак, Моира беше упорна и сакаше да останат заедно, а потоа Стенли и призна дека е хомосексуалец.

Тој беше убеден дека после тоа ќе се откаже од идејата за брак, но Моира сепак сакаше да се земат – дури се закани дека ќе се фрли низ прозор ако ја остави. Така, на крајот тие се венчаа, а од почетокот на бракот, актерот ги носеше дечковците дома само со благослов на неговата сопруга.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi