Александра Амбросио во жешко топлес издание!

14 јули, 2020
ambrosio

Тоа што веќе не е ангел на Викторија Сикрет, не ја спречи да ја покаже својата витка става.

39-годишната убавица во понеделникот објави фотографии на социјалните медиуми и ја покажа својата убава фигура во серија топлес фотографии.

“Monday Blues” – напиша таа во описот.

View this post on Instagram

Backyard Sessions … ✨☀️✨ 📸 by @badboi

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

„Балансот не е нешто што го пронаоѓате, тоа е нешто што го создавате. ~ Јана Кингсфорд.”

Алесандра позираше во бикини и стави шарен пешкир преку рамената за да ги покрие градите.

Манекенката својата коса ја стилизираше во високо врзана коњска опашка се чинеше дека носи природна количина шминка.

Таа во описот откри дека фотографиите биле направени во дворот на нејзиниот дом во Брентвуд.

Пред Николо, таа беше верена 10 години со основачот на фармерките RE / Done, Џејми Мазур. Парот ја објави својата веридба во 2008 година, а раскинаа во март 2018 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi