Алесандра Амбросио во бикини ужива во родниот Бразил: Никој не остана рамнодушен!

21 декември, 2020
1374046

Познатата 39-годишна Бразилка, која пред неколку години беше пречекана со титулата ангел на Викторија Сикрет, последните недели ги полнеше батериите во својата татковина, на чии песочни плажи редовно привлекува внимание со витката фигура во минијатурни бикини. Свесна за армијата на папарацо фотографи на плажа, Амбросио вешто позираше како вистински модел во минијатурно розово бикини, стилизирајки го со додатоци во духот на бохо стил.

Темпераментната манекенка Алесандра Амбросио со години живее на релација Калифорнија-Бразил и ја одржува својата беспрекорна фигура преку спорт, особено одбојка на плажа, за да може да си дозволи да носи минијатурни костими за капење кои ја откриваат секоја несовршеност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi