Арон Картер заработува од снимање филмови за возрасни

16 октомври, 2020
pjimage-2020-10-15t074735-580

Музичарот Арон Картер (32) веќе подолго време ја воодушевува јавноста со своите изјави и постапки, а сега отиде чекор понатаму – тој отвори профил на платформата „OnlyFans“, каде корисниците објавуваат порнографска содржина. Се пофали со новиот потфат на сите социјални мрежи, а потоа сними порно дело, кое го објави на споменатата страница.


Бизнисот на OnlyFans цветаше за време на карантинот, и многу познати личности создадоа профил на таа платформа. Актерката Бела Торн (23) заработила дури милион долари за еден ден. Странските медиуми шепотат дека Арон западнал во криза, затоа отвори профил и сака да заработи пари на тој начин. Во своето прво објавено видео, Картер седеше пијан и изведуваше изопачени работи.


Арон, инаку брат на славниот член на „Бекстрит Бојс“, Ник Картер (40), е свршен со Мелани Мартин, која минатиот месец дебитираше во филмови за возрасни на слична страница како „OnlyFans“.