Бијонсе ќе се откаже од кариерата поради нејзината ќерка

9 ноември, 2020
118129245_2600615980198503_9160185460944196202_n


Американската музичка дива Бијонсе е секако една од најпознатите пејачки во светот, чии хитови како ‘Single Ladies’ и ‘Crazy in Love’ ќе заминат во историјата. Сепак, покрај исклучително успешната лидерска кариера, Бијонсе е подеднакво посветена на семејниот живот, сопругот раперот Џеј Зи и децата, осумгодишната Блу Ајви и тригодишните близнаци Рума и Сер. Сепак, дали Бијонсе засекогаш ќе се повлече од шоубизисот, токму поради Блу Ајви?

View this post on Instagram

Happy late mothersday ❤️

A post shared by Blue Ivy Carter (@blueivy.carter) on


Имено, целта на пејачката, додава изворот, е нејзината ќерка да тргне по нејзините стапки, а таа веќе смисли план како да и помогне во тоа. ‘Бијонсе сака Блу Ајви да стане најпознатата пејачка во светот. Затоа се подготвува да се симне од „тронот“, сè со цел полесно да успее нејзината миленичка. Блу Ајви веќе покажува потенцијал да го постигне она за што сонува нејзината мајка ’, заклучува извор близок до славното семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi