Бременоста одлично и прилега: Славната манекенка го покажа трудничкото стомаче во бикини!

22 декември, 2020
1374426


Манекенката и претприемачка Емили Ратајковски е во 28-та недела од бременоста и ужива. На плажа во Лос Анџелес, таа носеше костим за капење од сопствената компанија Инамората.

Emily Ratajkowski
Emily RatajkowskiEmily RatajkowskiEmily Ratajkowski

Таа беше придружувана од нејзиниот сопруг Себастијан Беар-Меклард и пријател. Несомнено е дека Емили Ратајковски ќе биде мета на критики затоа што не носеше маска, а всушност не требаше да биде на плажа, откако градоначалникот Ерик Гарсети потпиша извршна наредба со која им се наложува на жителите на Лос Анџелес да останат дома освен во итни случаи.