Бујните гради во преден план – Андријана Лима сподели секси фотографија, а момците ја преплавија со комплименти!

20 јули, 2020
andriana lima

Нема потреба да трошите зборови за убавината на Адријана Лима, како и на нејзиниот сексапил. Бразилската манекенка уште еднаш покажа зошто се смета за една од најпосакуваните жени во светот.

Имено, таа објави провокативна фотографија на Инстаграм на која дојдоа до израз нејзините бујни гради.

„Летно расположение“, напиша Адријана.

Фотографиите на Адријана Лима во костум за капење пред се ги воодушевија мажите. Машките обожаватели ја преплавија со позитивни коментари и и рекоа дека изгледа фантастично.

„Преубава си“, напиша еден нејзин следбеник на Инстаграм.

Еве ја фотографијата:

View this post on Instagram

🌹SUMMER MOOD🌹

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Погледнете и други фотографии од Адријана Лима:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi