ЧЕКОР НАПРЕД! Актерката едвај чека да се омажи и да роди дечиња со новиот партнер!

11 октомври, 2020
мегАН

По разводот кој траеше 10 години


Оваа 2020 година беше навистина бурна за актерката Меган Фокс. Таа прво во мај потврди дека се разведува од Брајан Остин Грин, со кого беше во брак 10 години. Уште пред да се потврди разводот, се шпекулираше дека се гледа со помладиот музичар Машин Ган Кели, што го потврди набргу потоа. Сега, кога парот повеќе не се крие, протекоа информации дека се повеќе размислуваат за брак и проширување на семејството. Инаку, од споменатиот брак Меган има три деца, шестгодишниот Боди, четиригодишниот ournорни и осумгодишниот Ноа.

„Тие не сакаат да губат време. Меган сè повеќе зборува за деца и свадби, а на Колсон (вистинското име на раперот) не му пречи. Колку е ентузијаст за новата девојка, потврдуваат и неговите разговори со пријателите. Имено, тој неколку пати потенцираше дека Меган за него е како џек пот. Таа отсекогаш сакала големо семејство, а тој е пресреќен што го има со себе. Тој е маж кој ја тера да се чувствува повторно жива ’, изјави извор близок до парот за американските медиуми.

View this post on Instagram

happy boy 🥳 #TicketsToMyDownfall OUT NOW

A post shared by the Blonde Don (@machinegunkelly) on

Се разговара за развод за развод: „Не е виновно нејзиното ново момче“
Иако многумина сметаат дека влегле во врска премногу брзо, тие не се грижат за мислењата на другите луѓе. Судејќи според нивните чувства, ова е љубовта што и двајцата ја чекаа сите овие години. Патем, парот се запозна на снимањето на филмот ‘Midnight in the Switchgrass’, кога се појавија првите искри меѓу нив. ‘Седев пред мојата куќа на сетот и чекав, само за да може да се гледам во очи кога таа ќе помине покрај неа. Требаше да излезе од автомобилот и да оди пет чекори до нејзината куќа, а јас ќе седам и ќе се надевам “, рече 30-годишниот рапер во една прилика.


За потсетување, Меган и Брајан поднесоа барање за развод во 2015 година, а во април минатата година побараа да се поништи барањето. Се чини дека тие сè уште не успеаја да ја обноват врската, и дека навистина им требаше ова го потврдуваат нивните нови loveубовни врски. Нивната врска трае од 2004 година. Две години подоцна, тие се свршија, но наскоро ја раскинаа свршувачката. Сепак, во 2010 година, тие сфатија дека тоа е тоа и рекоа судбоносно „да“. По 10 години брак, тие одлучија да се разделат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum