Честитки пристигнуваат од секаде: Ариана Гранде го покажа вереничкиот прстен!

21 декември, 2020
ariana-grande-gettyimages-1202155126


Во неделата, 27-годишната поп-ѕвезда сподели фотографија на зачудувачки дијамантски прстен на нејзиниот лев прст додека пишуваше: „forever n then some“, заедно со некои најсакани слики. Свршувачката доаѓа веднаш по скоро една година излегување со нејзиното момче.

Diamonds are forever: Ariana Grande, 27, announced she is engaged to boyfriend of nearly a year Dalton Gomez as she shares a photo of a stunning diamond ring on her left finger

Објавувајќи четири фотографии во знак на сеќавање на радосната објава, Гранде сподели слики од двојката заедно со фотографија одблизу на нејзиниот џиновски блескав прстен.

Loved up: The Positions hitmaker and her real estate beau have been dating since January 2020
Off the market: Grande showed off a few photos of the stunning oval shaped diamond that featured a delicate pearl next to it


Познати пријатели побрзаа да ја разбрануваат неверојатната објава

Хејли Бибер напиша „YAYYYYYYY !!!!! толку сум среќна за вас !! ‘ Ким Кардашијан објави „Многу сум среќна за тебе !!! Те сакам!!!’ Долгогодишниот менаџер Скутер Браун им напиша „честитки на овие две неверојатни души“. Ари, ние те сакаме и не можевме да бидеме посреќни за тебе. Далтон, ти си среќен човек. ‘ Нејзината мајка Џоан продолжи со својата возбуда кога напиша: „Коооооооолку сум среќна !!!! Ве сакам двајцата !!!!, ‘на серијата фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris