Да, на сликата е познатата сестра Кардашијан, но повеќе не личи на себе (ФОТО)

7 декември, 2020
kloi-kardasijan-2-830x0

Популарната старлета позираше без градник, само во црни танга гаќички за да ја рекламира новата линија на чизми

Американската ријалити sвезда Клои Кардашијан (36) во средата попладне најави нова колекција на чевли „Good American“, а на новите рекламни фотографии позира само во топлес и секси гаќички.

Имено, Клои „даде многу“ да ја започне оваа колекција чевли и на радост на многу мажи се разголи во новата објава.

Клои позираше гола во црни чизми со високи потпетици „ООО“ кои чинат 329 долари, додека на втората фотографија позира во чизми до колена „Emma“ и седи само во црни танга гаќички.

Покрај штиклите, колекцијата продава рамни чевли, чизми, сандали во сите големини, а Клои собра скоро 2 милиони лајкови на двете секси објави.

Клои и компанијата со која работи, наводно, работеле на новата колекција чевли и влошки за удобност две години за сè да излезе совршено, а сега е горда на својот производ.

Разни видови чевли може да се направат во единствена големина, а цените се движат од 139 до 375 долари.

Но, ретко кој обрнуваше внимание на чизмите, сите гледаа во сексапилната Клои, за која многу фанови велат дека повеќе не личи на себе и дека естетски се променила поради естетските операции, додека други тврдат дека тоа е само добра шминка и фотошоп.