Додека нејзиниот љубовник го спасува својот брак во Лондон, Лили Џејмс не жали за страста што ја доживеа со оженетиот колега!

14 октомври, 2020
прељуба насловна

Британскиот актер Доминик Вест ги запрепасти обожавателите, најблиските и најмногу неговата сопруга Кетрин Фицџералд кога во медиумите се појавија неговите фотографии од прељуба со неговата млада колешка Лили Џејмс.

Поради својата страст од Рим, тој брзо се покаја и побрза да го спаси бракот, а неговата љубовница изгледа дека не се грижи премногу за тоа.
Доминик Вест и Лили Џејмс, кои моментално снимаат филм во Италија, им се препуштија на страстите и беа фатени во афера за време на паузата од снимањето.


Нешто вакво првично ја шокираше сопругата на Доминик, Кетрин Фицџералд, но таа реши да му даде втора шанса веднаш по неговото враќање во Лондон. Измамената Кетрин, во придружба на нејзиниот сопруг Доминик, се појави пред цела група медиумски работници во вторникот и заедно рекоа дека нивниот брак е „цврст и траен и дека ќе останат заедно“.

View this post on Instagram

Linda & Fanny #thepursuitoflove

A post shared by Lily James (@lilyjamesofficial) on


За тоа време, 31-годишната Лили, со која Вест, наводно, поминал две возбудливи ноќи во хотел во центарот на Рим. Сепак, нејзините пораки од пред еден месец се значанји бидејки таа сосема беше опуштена во врска со љубовниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum