Ја изневеруваше на секој чекор, па заврши на рехабилитација: Сара Џесика Паркер го сака овој човек повеќе од сè, и покрај сè! (ФОТО)

22 август, 2020
sara

Ѕвездата од серијата “Сексот и градот” славата ја стекна преку улогата на Кери Бредшо, Која на многумина низ годините оваа серија им стана пример. Но, во пртиватниот љубовен живот не и било мед и млеко.

Имено, нејзиниот сопруг, Метју Бродерик во 2008 година неколку пати е фатен на дело. Новинарите го сликале со непозната црвенокоса жена, па не можеше ни глумицата да ја излаже дека “Не е така како што изгледа”.

Наводно станувало збор за 25 годишна социјална работничка со која се гледал дури 3 месеци кога Сара ја снимала популарната серија. На крајот заминал  на рехабилитација и одвикнување од секс.

Но, глумицата брзо му прости се, иако се зборуваше дека ќе се разведат.Светските таблоиди пишуваа дека причината за понатамошниот заеднички живот  е нивниот  17-годишен син Џејмс, иако никогаш не е огласиле на оваа тема.

Подоцна ги добија и близначките Табита и Мејрон, кои се родија година дена  после скандалот, а денес имааат 11 години.

Во брак се веќе 23 години, поради тоа спаѓаат во категорија најдолги холивудски партови, иако овие години ги поминаа во драми.

Сега новинарите ги фатија како уживаат на плажа во хемптон, а глумицата го покажа своето стегнато тело кое го има и на 55 години. Но за глумецот не можеме истото да го кажеме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris