Доминик Вест најверојатно ќе го глуми принцот Чарлс во „Круна“, во прв план ќе биде аферата за која збореше целиот свет

26 октомври, 2020
o_14958184_1024


Доминик Вест, наводно, ќе го толкува принцот Чарлс во последните две сезони на серијата „Круна“ на Нетфликс, која ќе се занимава и со раскинувањето на бракот на Чарлс со принцезата Дајана и вонбрачната врска со Камила Паркер Боулс, неговата сегашна сопруга. Веста дојде само десет дена откако британските и светските таблоиди опсежно се справија со изливи на нежност помеѓу 50-годишниот оженет Доминик и 31-годишната актерка Лили Џејмс за време на нивниот краток престој во Рим. На фотографиите направени на улиците во Рим, Доминик и Лили страсно се бакнуваа за време на вечерата, а очевидците тврдат дека не ги тргнале рацете едни од други ниту во авион, ниту на аеродром по пристигнувањето во Рим.

Аферата на Доминик со шефовите на серијалот „Круна“ не е пречка, на крајот на краиштата, за актерот тоа е само дополнително искуство што ќе ни се најде за портретирање на Чарлс, кој исто така ја изневери својата сопруга. А, искуството од серијата „Прељуба“, во која тој го игра Ноа Соловеј, кој има вонбрачна врска со помлада жена, која ја игра Рут Вилсон, сигурно ќе му послужи добро. Лили Џејмс неодамна ја раскина врската со 37-годишниот Мет Смит, кој го играше принцот Филип, сопругата на кралицата Елизабета, во првите две сезони од серијата „Круна“.

За време на романтичен викенд во Рим, Лили и Доминик поминаа две ноќи во стан на врвот на хотелот Де Ла Вил, со панорамски поглед на градот, на само две минути од шпанските скали.

Доминик и Кетрин имаат четири деца, 13-годишната Дора, 12-годишната Сенан, 11-годишниот Франсис и седумгодишната Кристабел, а тој има и 21-годишна ќерка Марта од претходната врска со Поли Астор.

Неодамна, Би-Би-Си потврди дека започна снимањето на три дела романтична комедија / драма „Извршување на љубовта“, адаптација на истоимениот роман на Ненси Митфорд со Лили, Доминик, Емили Бичам и Ендру Скот во главните улоги. Приказната за љубовта и пријателството е снимена на локации во Бристол и Бат, а дали врската помеѓу Лили и Доминик започнала на снимањето сè уште не е познато.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort