Дрејк ја соблече маицата и го покажа мускулестото тело и тетоважите

20 јули, 2020
бнбн


Имено, тој објави селфи на кое покажува како позира без маица, а неговите мускули и тетоважи излегоа на виделина. „Сончев ден во Св.Џејмс“, напиша тој. Покрај таа фотографија, Дрејк објави фотографија од себеси како ужива во базенот.