Џеј Ло загрижена, не знае што да стори со вереникот кој и создава проблеми

21 август, 2020
рфгхб

Се чини дека животот „на висока нога“ го научил дека во животот, за да ги постигне своите желби и цели, тој мора да се грижи за себе по секоја цена. Освен тоа, 45-годишникот се чини дека не само што се грижи за себе, туку „гризе“ сè пред себе. И покрај загриженоста на Ј.Ло дека смета дека е ирационален, поранешниот играч планира да купи дел од бејзбол-тимот „Њујорк Метс“ и, покрај тоа, да направи свој спортски бренд. Сметајќи дека ова е добар начин да се „згуснат“ тековните имоти, парот наводно започнал расправија поради несогласувања.


Сепак, иако се чини дека кога станува збор за финансиите, тие не можат да најдат заедничка основа, тие неодамна „фрлија пари“ на колибата од 40 милиони американски долари во Малибу, на која актерката, со која е во врска повеќе од три години, не се пожали. И покрај заедничкото располагање на имотот, кој се проценува на 750 милиони долари, се чини дека повеќето од тоа се заработени благодарение на спортската кариера на Алекс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris