Џенифер Анистон го покажа новиот член на семејството: Ми го освои срцето!

13 октомври, 2020
5f388c22-b174-4fd6-a61f-27bb8ef1e123


Актерката Џенифер Анистон на својот Инстаграм профил се пофали со нов член на семејството и не криеше колку е воодушевена од неговото доаѓање. Имено, Анистон посвои симпатично кученце кое го нарече Лорд Честерфилд и веднаш реши да му го покаже на светот. “Би сакала да ве запознаам со нов член на нашето влакнесто семејство. Ова е, многу уморен, лорд Честерфилд”, напиша Анистон на Инстаграм. “Тој веднаш го освои моето срце. Му благодарам на целиот персонал за вдомување што се грижи за овие животни и им помага да најдат постојан дом”, додаде таа. Таа исто така објави видео во кое може да се види кученцето како одмара додека држи коска во устата.