Џенифер Анистон и Лејди Гага во горка расправа! – Поради славниот актер

23 јуни, 2020
j

Уште откако се сретнаа на годинешните награди „Златен глобус“, гласините за обновена романса меѓу 51-годишната Џенифер Анистон и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит, со кој беше во брак 5 години, продолжија да се шират.

Bradley Cooper, Lady Gaga

Од друга страна, нејзината славна колешка, 34-годишната Лејди Гага повеќе од половина година ужива во своето ново момче Мајкл Полански. Сепак, тие две, пишува магазинот “NW”, неодамна се најдоа во судир околу ист човек. Станува збор за 44-годишниот актер Бредли Купер, кој уште пред неговото раскинување со манекенката Ирина Шајк беше поврзуван од медиумите со Лејди Гага.

Jennifer Aniston

Имено, споменатата драма се случи минатата година, кога Бредли и Ирина ја прекинаа својата четиригодишна врска, во која ја добија и тригодишна Леа Ди. Набргу потоа, според споменатиот таблоид, атрактивниот актер се нашол во љубовен триаголник со Џенифер и Лејди Гага, со кого соработуваше во филмот „Ѕвездата е родена“. „Бредли и Џенифер едноставно си„ кликнаа “ и станаа крајно блиски, а Гага претпоставуваше дека Бредли ќе „дотрча“ кон неа веднаш штом се раздели со Ирина“, открива изворот.

Irina Shayk

Покрај тоа, Лејди Гага била крајно бесна што атрактивната „пријателка“ непланирано се вмешала во нејзините планови со Бредли. „Таа била убедена дека Џенифер сака да и го украде „ од пред носот “. Исто така, велела дека работите може да се „влошат“ ако Џенифер не се оддалечи од целата приказна “, открива изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi