Џенифер Лопез добро знае како да продаде производ – додека ги рекламира своите чевли изгледа како милион долари!

16 јули, 2020
jenifer

Престојот во карантин, поради пандемијата на корона вирусот, беше многу пријатен за неа, а вишокот на слободно време го искористи за вежбање, но и за осмислување нови деловни кампањи. На својот Инстаграм сега повторно своодушеви со новата фотографија, но чевлите, кои требаше да бидат во преден план, и овој пат минаа незабележано, како и поради нејзините облини и секси кожната комбинација.

Таа е номинирана за Греми двапати, и иако се надеваше на номинација за Оскар, годинава тоа сè уште не се оствари, но тоа не значи дека не би можело да се случи тоа во блиска иднина. Се чини дека не постои талент што Џенифер Лопез го нема – пеење, глума, танцување, а последното нешто што таа го постигна беше соработката со  DSW за нова колекција на чевли.

Токму затоа ја презеде кампањата, и на својот профил на Инстаграм објави фотографија. Секси чевлите, преполни со ремени и вртоглави високи потпетици, паднаа во позадина поради нејзината провокативна фигура и облините нагласени во необична кожна комбинација, која се состоеше од црна јакна, кожен топ и гаќички со висок струк со патент во средина, како и ремен на нив.

50-годишната латино дива, со својот изглед, ги остави сите без зборови и и пристигнуваа безброј комлименти. Џенифер Лопез е позната по напорната работа и редовното вежбање, затоа не е изненадувачки што таа ја сака да го покаже својот труд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi