Џони Деп на суд изнесе неверојатни признанија!

8 јули, 2020
vfvfvfv


Адвокатот Амбер Херд, поранешна сопруга на Xони Деп, го испраша актерот за болни теми на судењето што започна денес, 7 јули, нешто пред 12 часот. Таа истакна дека сакала да „започне од самиот почеток“, па затоа започнала да презентира темни настани со цел, како што коментира, да го претстави Деп во најтемното издание. Сепак, неговите искрени одговори сигурно не беа очекувани. Адвокатот Џенифер Робинсон прво го праша Џони за инцидентот кога беше уапсен за напад врз чувар. Џони во тоа време имаше 25 години, и тој одговори дека е вистина и дека се случило.


Џони се согласи дека Кит Ричардс е неговиот „пример и пријател“. На прашањето дали земал наркотични средства со Мерилин Менсон, Џони рече: – Да, двапати, долго пред аферата со Амбер. Не после 2011 година. На ова, адвокатот Амбер Херд рече: „Лажеш“.

Го прашаа Деп: „Дали се согласувате дека парите, влијанието и моќта ви дадоа слобода што обичните луѓе ја немаат?“. Тој рече: “Јас би рекол дека имав многу среќа”.

„Другата страна на монетата е дека сте на некој начин принудени да живеете како бегалец“, му рекол адвокатот. Тој рече дека не е точно дека е опкружен само со луѓе кои „секогаш и во сè се согласуваат со него“, а на прашањето дали му доставуваат дрога, тој рече: „Понекогаш да, иако е нелегално„ да “. Адвокатот Џенифер Робинсон му рече по ова: „Вие сте многу шармантни во моментот, но има периоди кога не сте“.ќ


Тој рече дека со неговата поранешна сопруга Ванеса Рај се развел во добри услови и кога го прашале „Дали неговиот проблем со алкохолот ја направил неговата ќерка многу несреќна?“, Тој рече дека „имало период кога неговата ќерка била загрижена за неговата безбедност“. . Деп престана да пие во 2012 година, а тој на суд истакна дека Елтон Џон му помогнал во тоа. „Чудовиштето ќе ме проголташе ако не беше ти“, му напиша Деп на Елтон во писмото.

– Една година подоцна, бевте насилни кон Хердова, ја удривте 3 пати по лицето – рече Саша Вас. „Тоа не е точно“, рече Џони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi