Џорџ Клуни отворено за тоа колку сопругата и татковството го смениле на подобро!

30 ноември, 2020
1357725


Џорџ Клуни беше заводник број еден во светот. Познат во холивудскиот свет како вечен ерген, се сретна со згодната адвокатка Амал која ги спречи сите негови планови. Елегантната и паметна Либанка го измути толку многу што сакаше брак, а потоа и деца.
Во своето последно интервју за телевизијата CBS Џорџ Клуни зборуваше пред се за новиот филм на Нетфликс ‘The Midnight Sky’ во кој игра. Но, а потоа прозборе и за приватниот живот околу кој е секогаш срамежлив.


Тој зборуваше во суперлативи за неговата убава сопруга Амал Клуни, со која се ожени пред шест години и неколку пати потенцираше колку таа љубов го сменила.

Нема никаква дискусија, мојот живот е целосно променет откако Амал влезе во него. За прв пат, некој беше поважен од мене. Повеќе не бев себичен, сè што правеше беше поважно. И тогаш дојдоа децата. Тоа недостасуваше за потполна среќа, и воопшто не замислував такво нешто “, изјави 59-годишниот холивудски заводник.
Тој објасни дека за време на врската со Амал никогаш не зборувал за деца и брак, сè некако дојде само по себе, спонтано и природно.

Сепак, тој призна дека бил во благ шок и страв кога слушнал дека неговата сопруга носи близнаци.

-Бевме на ултразвук, откривме дека Амал носи момче, а потоа лекарот рече дека видел уште едно бебе. Бев шокиран. Се плашев како ќе се справам сп две деца на оваа возраст. Десет минути со неверување гледав во екранот “, се присети Клуни.

Без оглед на сè, денес тој е пресреќен што неговите близнаци Александар и Ела се имаат едни со други.

Сето тоа е неописливо и многу убаво. Всушност, дури сега, кога поминавме неколку месеци во изолација и повеќе во куќата со децата, јас целосно ја разбирам мајка ми која одгледа две деца сами без ничија помош “, заклучи актерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi