Ѕирнете во автобусот на Justin Bieber со кој патува по Америка, вреден 2,5 милиони долари

11 јуни, 2020
biber

Justin Bieber требаше оваа година да оди на светската турнеја Changes, на која требаше да го промовира истоимениот албум, но тоа е откажано поради пандемијата.

Неговиот тим му купи луксузен автобус, чија цена изнесува 2,5 милиони долари, а како не би пропаѓал во гаражата, Justin i Hailey Bieber одлучија да тргнат на луксузно кампување во американската држава Utah.  

Иако некој би помислил дека во автобусот нема многу место, на прв поглед се гледа дека тоа не е точно бидејќи во автобусот се наоѓа се што има во еден малку полуксузен стан.

Голема спална соба, дневна соба, кујна, бања-дури и сауна, му се достапни на Bieber во секое време од денот и ноќта. Навистина- кој уште има сауна, па уште во автобусот? 

Фотографиите можете да ги погледнете во продолжение.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi