Ѕирнете во совршениот дом на Кендал Џенер: Ентериер кој го одзема здивот

14 декември, 2020
download (2)

Кендал Џенер ги отвори вратите на својот дом и го покажа на фановите.

24-годишниот модел им откри на фановите како изгледа куќата во која живее во Лос Анџелес.

„Сакам куќа која има карактер. Кога првпат влегов во ова место, веднаш ме привлекоа вибрациите во стилот на шпанска фармерска куќа“ – сподели таа.

Џенер се преселила во естетски уредениот дом пред година и половина.

Pin on Family Room
It's Lit | Kendall jenner house, Jenner house, Spanish style homes
Kendall Jenner Shows Off Her LA Home in Architectural Digest | POPSUGAR Home
Kendall Jenner's house in 2020 | Dining room cozy, Rustic dining room  table, Minimalist living room furnitureThe main dining-room wall is decorated with a quirky mix of artwork, | Step  Inside Kendall Jenner's Delightfully Cozy and Low-Key Los Angeles Home |  POPSUGAR Home Photo 13Welcome to Kendall Jenner's new house in Los Angeles
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris