Еве зошто Џони Деп можел да го спречи разводот на Бред Пит и Џенифер Анистон, но не го сторил тоа!

3 ноември, 2020
GettyImages-2251049

Познатата и за многумина никогаш не прежалена врска на Бред Пит и Џенифер Анистон е сè уште една од најозборуваните љубовни врски цели две децении. Поранешната двојка која делеше заедно седум прекрасни години помина низ неколку подеми и падови и некое време тие навистина беа холивудски пар, а нивното раскинување беше едно од оние изненадувачки раскинувања на славните кога Бред Пит се вљуби во својата колешка Анџелина Џоли, за време на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“. Ова доведе до конечно раскинување на Џенифер и Бред и нивната врска никогаш не беше обновена, и покрај пишувањето на бројни таблоиди, особено во последната година, кои тврдат дека Џен и Бред сепак ја обновиле својата романса.

Во меѓувреме, слушнавме разни теории кои објаснуваат зошто Бред се решил да се разведе од Џенифер, а втората тврди дека разводот би дошол многу подоцна или никогаш ако актерот Џони Деп ја играше одлучувачка улога во тоа. Имено, според cheatsheet.com, првично Џони требаше да го игра Господин Смит во филмот со Анџелина Џоли, но во тоа време тој не можеше да го одложи снимањето на тој филм со неговите други деловни обврски и за жал мораше да ја одбие улогата.

Затоа, улогата на господинот Смит му беше препуштена на Бред, кој во тоа време веќе бараше излез од бракот со Џенифер и покрај тоа што Џен сакаше да го спаси бракот. Веќе на почетокот на снимањето тој побара развод од Џен, неповрзан со Анџелина, но бидејќи Бред постојано се среќаваше со атрактивната Анџелина на снимањето, тој немаше друг избор освен да падне во нејзините прегратки. Иако чувствуваа страст за време на снимањето, особено за време на сцените кои вклучуваа допири, тие не сакаа да и се предадат, но дури по крајот на филмот решија да видат каде ќе ги одведат нивните чувства. Тогаш сфатија дека се заљубиле за време на снимањето. „Дури на крајот на снимањето сфативме дека се сакаме повеќе отколку што имаме намера“, објасни Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi