ГО МОЛЕВ БОГА ДА ДОБИЈАМ МАШКО ДЕТЕ: Ражнатовиќ призна зошто му е драго што прво се роди ЖЕЉКО! Има свои ПРИЧИНИ!

10 јули, 2020
bogdana

Вељко Ражнатовиќ стана татко на малиот Жељко, а сега откри дека секогаш сакал прво да има син.

Синот на Цеца призна дека немало да знае како да се однесува како женско дете.

“Му се молев на Бога да имам машко дете затоа што за машко знам како и што ќе правам, а за женско не би имала идеја. Требаше да го ставам прстот на главата, да мислам. Јас сум малку радикален. Тој додаде дека неговите работи околу бебето не му се тешки:

“Уживам во менување на пелени, играње, гушкање, бакнување, жената го бања бебето. Или тренирам или сум со кучето. Постојано не сум таму, но тука сум за останатото. Имавме бабица првите 12 дена, после немаше потреба од тоа, куќата е полна со жени, сите имаат деца. Ова е најубавиот подарок за мајка ми, а исто така и за сестра ми, сите ќе го размазат, но јас сум тука за да не го дозволам тоа “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi