„Грешните мигови“ на Ријана: Нема да си ги скратам тие задоволства!

24 декември, 2020
rihann1

Деветкратната добитничка на Греми, Ријана, сака да се занимава со ‘грешна’ храна како сирење и кашкавал, популарно познати како мак’си, овчарска пита и рум на дневна основа. „Нема да си ги одречам овие задоволства. Ако сакам чизбургер, тогаш и јас ќе го јадам, но ќе вежбам и три до четири пати неделно. За мене е важно да се чувствувам здраво “, изјави 32-годишната поп дива. Прифаќањето на вашите маани е начин да се сакате себеси, смета познатата пејачка.

‘Да се ​​чувствувате пријатно во вашата кожа е патување. Сите мора да научиме да се сакаме себеси. Ако навистина размислиме за тоа, сигурна сум дека сите можеме да најдеме недостатоци во нашето тело, но кога навистина научиме да се сакаме себе си, на крајот ги прифаќаме своите маани “, изјави Ријана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris