Хејли и Џастин Бибер ќе станат тетка и тетин: Приновата пристигнува во август

20 април, 2020
Capture

Еден од најпопуларните пејачи на денешницата Џастин Бибер и неговата сопруга манекенката Хејли Болдвин имаат на што да се радуваат. Поточно, сестрата на Хејли, Алаја објави на својот Инстаграм дека е бремена и во август очекуваат девојче.

Црно белата фотографија на која нејзиниот сопруг Ендру Аронсоу го бакнува трудничкото стомаче ја придружуваше со следниот коментар: „Подготвив нешто посебно за Ендру за неговиот роденден оваа година. Бебето ни доаѓа во август! Девојче е!”