Имаме победник: Најголемата силиконска уста на светот! (фото)

6 мај, 2020
usta

И таа сè уште не е задоволна!

Андреа Иванова заврши во британските медиуми поради големината на усните, што според нејзино мислење е најголема во светот.

Таа има 22 години и ги наполнила усните дури 20 пати досега!

Но, сеуште не е задоволна и за неколку месеци планира повторно да ги посети експертите и да инјектира повеќе филери.

View this post on Instagram

#love #lips #bulgarian #barbie 💋👄💞🌬️

A post shared by Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on

Андреа во неколку наврати целиот процес го објави на нејзиниот профил на Инстаграм и сега има над 32.000 следбеници.

Оваа уста дефинитивно и се допаѓа само на неа, затоа што нејзиниот профил е исполнет со негативни коментари.