ИНФЛУЕНСЕРКА И НЕЈЗИНИТЕ СЕСТРИ СЕ СОБЛЕКОА НА БРОДОТ!

29 август, 2020
Tom Ford show, Arrivals, Fall Winter 2020, Milk Studios, Los Angeles, USA - 07 Feb 2020

Кјара Ферагни, Италијанка, која го полуде светот и заработува добро на тоа, но и се забавува, ги информира обожавателите за своите активности неколку пати на ден.

Така вчера таа се пофали со својата совршена фигура, на фотографија на која се гледа како седи на креветот.

Таа ги помина своите одмори на Сардинија со своето семејство, синот Леоне и сопругот Федез, познат италијански рапер.
Дел од одморот на островот, го помина и со своите сестри, кои често се фотографираат со Кјара за социјалните мрежи.

Кјара, исто како и нејзините сестри Валентина и Франческа, примами воздишки, особено кога е во бикини.

View this post on Instagram

💖 #adv

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris