Инстаграм сензација: Покажувајќи ги своите бујни облини, им го разубави викендот на многумина

18 мај, 2020
инстаграм

Деми Роуз е во изолација во нејзиниот стан во Лондон, и често ги споделува сите детали од нејзиниот дом со фановите. Таа се пофали дека не се откажува од вежбање и во слободно време чита книги.

Инстаграм сензацијата Деми Роуз квалитетно го искористи своето време во изолација, и редовно ги покажува своите бујни облини на своите 14 милиони фанови.

Во текот на викендот, таа реши да позира само во панталони и во црна јакна, која повеќе откриваше отколку што покриваше.  25-годишната манекенка ги покажа своите бујни облини, а обожавателите ја преплавија со коментари за тоа колку е убава и има совршено тело.