Изненадување и драматична завршница во бракоразводната постапка на славниот актерски пар

10 декември, 2020
942119-meganfox-brianaustingreen-divorce

Брајан Остин Грин (47) и Меган Фокс (34) живеат разделено од март, а актерот минатиот месец по 10 години брак поднесе барање за развод.

Брајан, кој е познат по улогата во серијата „Беверли Хилс, 90210“, по разводот бара заедничко старателство над неговите три сина со Меган и алиментација. Според пишувањето на американскиот Us Weekly, кој е сопственик на завршените документи на Грин, актерот не сака алиментација за своите синови.

Интересно, Фокс го постави истото барање. Богатството на Меган се проценува на осум милиони долари колку што е и на Брајан. Грин еднаш откри дека тој одлучил дека нивниот брак е завршен во мај, откако таа била видена со нејзиното сегашно момче, музичарот Машин Ган Кели. Актерката се зближи со него на снимањето на филмот „Midnight in the Switchgrass“ во Порторико и папараците ги фатија подоцна за време на дружењето.

Само заради ова, Грин сфати дека нивниот брак е завршен и наскоро поранешните сопружници беа видени како си ги предаваат синовите Ноа (8), Боди (6) и Патување (4) на паркингот.

Инаку, актерот полуде во август поради првата фотографија на Меган со Кели на Инстаграм. Момче толку убаво што „боли“. Моето срце е твое “, напиша Фокс со споделена црно-бела фотографија. На сликата, нејзиното ново момче има тело покриено со крпа што го држи со едната рака, додека актерката носи горен дел од костим за капење, а исто така и со крпа.

Наскоро на објавата на Меган и одговори нејзиниот сопруг Брајан. “Момци толку убави што „боли“. Моето срце е твое”, напишал актерот покрај фотографиите на нивните синови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi