Јахта, тие двајцата и нежности: Еве како го поминуваат времето Лука Јовиќ и Софија Милошевиќ

22 јули, 2020
sofija

Откако заврши фудбалската сезона во Шпанија, дојде време спортистите да се релаксираат некое време, па српскиот фудбалер Лука Јовиќ ја искористи оваа пауза за да ужива со својата идна сопруга Софија Милошевиќ.

<p>Fudbaler Real Madrida podelio je snimak kojim je otkrio kako s devojkom i poznatom manekenkom uživa u čarima leta</p>
<p>Fudbaler Real Madrida podelio je snimak kojim je otkrio kako s devojkom i poznatom manekenkom uživa u čarima leta</p>
<p>Fudbaler Real Madrida podelio je snimak kojim je otkrio kako s devojkom i poznatom manekenkom uživa u čarima leta</p>

Убавата манекенка, која моментално е бремена, веќе сподели фотографии за да покаже дека се чувствува и изгледа одлично во бременоста, како своето трудничкото стомаче, а сега имаме можност да видиме како Софија ужива со нејзиниот сакан. Имено, Јовиќ сподели видео снимено на јахта, во кое Софија и тој лажат и разменуваат нежности, а потоа и фотографија направена во ресторан.

Самата убавица сподели една фотографија направена на овој одмор.

View this post on Instagram

Summer 2020☀️

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi