Каде е Игор? Северина откри со кој е на море во Хрватска!

9 јули, 2020
seve

Пејачката Северина Којиќ многу сака да ги поминува летните денови на море и секоја година одмара на убави дестинации. Бидејќи сега е спречена да патува поради пандемијата, летото го поминува на хрватското крајбрежје, на места каде што не била од детството.

Северина исто така даде интервју за Радио Далмација, во кое откри дека нејзиниот осумгодишен син, Александар, и прави друштво во текот на летото.

Severina

„Ние малку шетаме низ островите, малку играме со ежови – без разлика дали ќе нè убодат или не. Кога одев на концерти кога тој беше мал, ќе се облечев во некаков оклоп, а тој ќе ме прашаше зошто го носам. Му реков дека сум Super Woman, како оние од цртаните филмови, и јас треба да го спасам светот. Затоа, секогаш морав да ловам ракови, кои ги стававме во тегла и потоа ги пуштавме во морето. Еднаш и ѕвезда имав уловено, тој беше пресреќен “, откри пејачката.

Таа, исто така, раскажа за Радио Далмација како се чувствува кога се наоѓа на места што ја потсетуваат повторно на нејзиното детство.

„Во Плитвис, бев само на екскурзија со основноучилиште и уште еднаш кога го симавме видеото. Таму има коњи, можете да го нахраните елените во прекрасно одморалиште, исто така бевме во пештера. Нашата Хрватска е навистина убава, уживавме во Плитвис. Беше многу интересно, особено за децата. Спиевме во куќа од дрвја и сега повторно доаѓаме во Сплит “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi