Кај Џорџина ни ручекот не поминува без жежок фустан, погледнете ја сликата од јахтата

18 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 153636

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се пофали со фотографија со Кристијано Роналдо и го воодушеви многубројните фанови.

Убавата Џо објави фотографија на која Роналдо седи на маса на јахтата, додека таа послужува во црвен деколтиран фустан.

View this post on Instagram

Que aproveche mi amor 🛥💘

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Фотографијата во еден час собра повеќе од милион лајкови и бројни коментари.

“Љубовта е во воздухот”, “Најубавиот пар некогаш”, “Совршенство”, “Џорџина е нестварна”, “Кралот и кралицата на Португалија”, се дивеа многумина во коментарите, а имаше и такви кои не ја кријеа љубомората. “Сакам и јас вака да јадам”, “Каква жена, колку му завидувам на Роналдо”, пишуваа некои.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris