Карлеуша повторно ја шокираше јавноста: Костим за капење кој не покрива речиси НИШТО – ова е премногу дури и за неа!

13 април, 2020
jelena

Популарната пејачка Јелена Карлеуша се грижи за својот Инстаграм профил и редовно споделува фотографии на оваа социјална мрежа, па така е и сега.

Пејачката позираше во провокативно издание, оставајќи ги своите обожаватели без здив, бидејќи никогаш не изгледала поубаво.

View this post on Instagram

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша го искористи сончевиот ден за уживање, но и да позира во костим за капење што ги истакнува бујните облини и совршената линија.

View this post on Instagram

Quarantine glam

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Јелена за кратко време доби над 50.000 лајкови, а на коментарите им нема крај.

View this post on Instagram

☀️ In @prettylittlething 👙

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on