Карлеуша проговори за бракот со Тошиќ! Не може да издржи – призна со какви проблеми се соочува!

25 мај, 2020
јелена

Како што се шпекулира, бракот на Јелена Карлеуша е пред распаѓање. Сè започна по наводната афера со фудбалерот Огњен Врањеш, а нејзиниот сопруг Душко Тошиќ оттогаш е повеќе надвор од семејната куќа, отколку во неа.

За „IDJTV“, Јелена даде интервју во кое зборуваше за периодот на коронавирус и полицискиот час, кога откри дека фудбалерот цело време бил со нив во куќата и откри што всушност се случува зад затворени врати.

View this post on Instagram

Good girls club #stayhome In @prettylittlething

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

– Душко помина доста време со вас за време на карантинот. Верувам дека ви значеше многу и дека на некој начин ги известува сите дека немате проблеми во вашиот брак – рече водителката, а Јелена одговори:

– Толку многу луѓе си даваат право да зборуваат за мојот брак. Без разлика дали сум со него или не, дали правивме или не правивме нешто, тоа е само моја работа. Никој не може да знае освен јас и моето семејство. Грижете се за вашите проблеми, јас ќе се грижам за моите – призна Карлеуша, која веќе не може да толерира дека секој се занимава денес со нејзиниот брак.