Киану Ривс ја запроси 47 годишната девојка: Еве ги деталите!

16 ноември, 2020
profimedia-0471592364 (1)


Кијану Ривс го снима долгоочекуваното четврто продолжение од франшизата „Матрикс“ од почетокот на летото во Берлин, а овие денови на снимањето му дојде крајот. За време на свршувачката, тој беше придружуван од неговата 47-годишна девојка, уметницата Александра Грант, која некое време се пресели во Германија. National Enquirer пишува дека и двајцата се заљубени до ушите и дека за време на Божиќните празници, 56-годишниот актер се подготвува да клекне пред неа и да и постави судбоносно прашање.

keanu reeves

Можеби ќе се венчаат во Германија. За време на снимањето таму одлично се забавуваат. Тие се усогласија на сите нивоа и нивниот однос се продлабочи ‘, откри извор близок до нив. ‘Киану им рече на своите пријатели дека е подготвен да ја запроси и дека веројатно околу празниците, тој ја смета Александра за своја сродна душа. Сите се среќни за нив и само чекаат да ги објават големите новости ‘.

keanu reeves
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi