Кија Коцкар НИКОГАШ ПОСЕКСИПИЛНА! Објави ПРОВОКАТИВНА слика! СИТЕ гледаат во нејзиниот задник! (ФОТО)

27 април, 2020
кија 2

Победничката од првата сезона на „Задруга“ Кристина Кија Коцкар редовно нè информира како ги поминува деновите во изолација.

Се чини дека младата пејачка и тоа како знае да ужива во карантинските денови, а редовно ги почестува своите фанови со некоја провокативна слика.

Така беше и овој пат.

Од кратките шорцеви, на Кристина и излезе затегнатиот задник. И додека многу мажи коментираа дека убава пејачка никогаш не изгледа подобро, дамите беа заинтересирани за тоа од каде Киа ги набавила нејзините чорапи.

View this post on Instagram

🍑

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on